mg 4252
100 дітей зі Львова, Добротвора та Бурштина отримують медичну допомогу
Маленькі жителі Львова, Добротвора та Бурштина отримали шанс на одужання – їх лікують українські лікарі, яких консультують кращі іноземні фахівці. Також вони з допомогою Телемедичного обладнання консультують і інших українських лікарів щодо проведення складних операцій. Такий шанс – результат реалізації проекту фонду «Я НЕ ОДИН» за грантової підтримки енергетичної компанії ДТЕК в рамках Програми соціального партнерства.
 
Обласні спеціалісти у таких 6 галузях: дитяча кардіологія, офтальмологія, хірургія, травматологія, отоларингологія, неврологія, здійснили понад 418 обстежень дітей у Львові, Добротворі та Бурштині. Огляди у Львові були направлені на обстеження дітей із найбільш соціально незахищених груп населення. У Добротворі та Бурштині огляди були доступні для всіх мешканців. 
 
Наступний етап проекту, який, власне, зараз реалізовується – лікування дітей. Відтак 100 дітей отримують безкоштовне лікування, 44 дітей прооперують. Хірурги лікуватимуть 14 дітей, ЛОРи – 28, невропатологи – 36, ортопеди-травматологи – 7.
 
«Після проведення обстежень дітей було проведено консиліум лікарів котрі проводили обстеження і визначено перелік дітей котрим потрібна лікарська допомога. Під час складання списку дітей для участі у 3-му етапі проекту (лікування) враховувались результати обстежень та можливість надання необхідної допомоги», - каже лікар-хірург, керівник проекту Андрій Дворакевич.Зазначимо, у напрямку «хірургія» вже успішно проведено операції 9-ом дітям.
 
«Ортопед-травматолог вже провів 3 операції, 2-оє пацієнтів перебувають на стаціонарному лікуванні та до обстеженні. У невропатолога - 37 дітей пройшли комп’ютерну діагностику мозку в спеціалізованому медичному центрі в місті Львові. За результатами діагностики лікар додаткові до обстеження пацієнтів та назначає лікування (за необхідності)», - додав Андрій Дворакевич.
 
Як зазначалося вище, до операцій та лікування було залучено з консультативною метою такі іноземні фахівці: Даріуш Патковськи – професор, завідувач клініки дитячої хірургії та урології в місті Вроцлав (Польща), Доктор Ендрю Фішман – один із провідних ото хірургів США, почесний професор університету Ніколая Коперніка (Польща), Юзеф Мєжвінський – один із провідних отоларингологів і отохірургів Польщі, доктор медичних наук, професор. Керівник клініки дитячої  отоларингології у Польщі.
 
Довідка:
Фонд «Я НЕ ОДИН» працює для попередження та максимального вирішення проблем хворих дітей. У 2011 році Фонд реалізував схожий проект: зібрані кошти із благочинного показу Роксолани Богуцької направили на проведення складних операцій дітям. Завдяки організації та проведенні on-line трансляції з допомогою Телемедичного обладнання складні операції стали майстер-класами для українських лікарів.