mg 4253
Українські ото хірурги переймають кращий досвід своїх іноземних колег
0 листопада вперше у Львові дітям проведено складні мікрохірургічні операції на барабанних перетинках.
Перед операцією консультували львівського лікаря іноземні експерти - Юзеф Межвінські та Ендрю Фішман. А вже 1 грудня в рамках конференції «ЄВРО-ЛОР 2012» ці фахівці поділилися кращими світовими практиками з українськими лікарями. В рамках проекту "Нова модель надання соціально медичних послуг для населення із використанням Телемедичних можливостей у Львові, Добротворі та Бурштині" було проведено он-лайн трансляцію конференції на порталі Державного центру телемедицини МОЗ України www.esemi.org та у телемедичній соціальній мережі www.i-med.tv

Зазначимо, такі операції із залученням іноземних фахівців проводились у Львові за ініціативи Благодійного фонду «Я НЕ ОДИН», за грантової підтримки програми соціального партнерства енергетичної компанії «ДТЕК». 100 дітей отримують безкоштовне лікування, для 40 з них – роблять операції.
 
Відтак лікар Федір Юрочко провів 2 складні мікрохірургічні операції в Охматдиті.
 
«Такі операції ще не проводились в дитячих лікарнях Львова. Це мікрохірургічна операція, яка виконується з допомогою мікроскопа. Іноземні експерти консультували перед операцією та будуть наглядати за правильністю операції. Одна операція – це пластика барабанної перетинки, у дитини є дірка в перетинці. А друга операція – профілактична, щоб запобігти утворенню дірки», - зазначили у фонді «Я не один».
 
Окрім цього, 1 грудня в готелі «Рамада» відбудеться медична конференція «ЄВРО ЛОР 2012», де основними доповідачами стануть Юзеф Межвінські та Ендрю Фішман. Понад 150 українських лікарів візьмуть участь у цій конференції, відтак, зможуть отримати цінні знання від іноземних колег.
 
«Для наших лікарів – це можливість підвищити свою кваліфікацію, завдяки обміну досвідом із своїми колегами з усього світу. Лікарі ознайомляться із кращими європейськими медичними практиками. Я сам навчався за кордоном і знаю, наскільки важливо для українських лікарів. Вони тут, на місці, без фінансових затрат можуть підняти свій кваліфікаційний рівень», – підсумував лікар-хірург, керівник проекту Андрій Дворакевич.
 
Довідка. 
Доктор Ендрю Фішман – один із провідних ото хірургів США, почесний професор університету Ніколая Коперніка (Польща).
Юзеф Мєжвінський – один із провідних отоларингологів і отохірургів Польщі, доктор медичних наук, професор, керівник клініки дитячої  отоларингології у Польщі.
 
Фонд «Я не один» працює для попередження та максимального вирішення проблем хворих дітей.