mg 4289
У Львові понад 90 дітей-сиріт отримали медичне консультування лікарів обласного рівня в рамках проекту Фонду «Я НЕ ОДИН »
Протягом цього тижня лікарі надали медичне консультування у Львові для понад 90 дітей з притулків віком від 3 до 17 років. Незабаром на лікарському консиліумі буде визначено, хто з дітей потребує безкоштовного оперативного втручання та лікування від високоваліфікованих фахівців. 
Нагадаємо, у Львові, Добротворі та Бурштині триває проект, «Нова модель надання соціально медичних послуг для населення із використанням Телемедичних можливостей», що реалізовується благодійною організацією «Я не один» та фінансується енергетичною компанією ДТЕК.
Після діагностик робоча група із лікарів - експертів визначить, кому з дітей необхідна безкоштовна висококваліфікована медична допомога. «Протягом осені цього року дітям робитимуть операції українські лікарі, а консультуватимуть їх – висококваліфіковані іноземні лікарі-практики, визнані світові експерти у кожній із медичних галузей, визначених проектом», - зазначив лікар-хірург, керівник проекту Андрій Дворакевич.
Наразі 8 лікарів  - експертів в галузях кардіології, офтальмології, хірургії, травматології, неврології, отоларингології проводять обстеження тих дітей, які перебувають на обліку у лікарнях Львова, Бурштину, Добротвору. У Львові протягом цього тижня оглянули понад 90 дітей. Огляди провели у Львівському притулку для дітей-сиріт №1 та у дитячому притулку Покрови Пресвятої Богородиці. Вже в середу фахівці проводитимуть огляди у Бурштині.
«Ми будемо допомагати соціально незахищеним дітям та дітям сиротам. Адже саме в таких дітей – це, можливо, останній шанс на допомогу. У них просто немає грошей на складні операції», - додав лікар-хірург, керівник проекту Андрій Дворакевич.
Також лікар-хірург, Андрій Дворакевич зазначив, що іноземні фахівці допомагатимуть дітям безкоштовно, гонорари за консультації вони не братимуть: «За кошти проекту їм профінансують, у разі потреби, доїзд та проживання».
Організатори зазначають, що важливим є також те, що люди довідаються про нові можливості отримання медичної допомоги, а лікарі побачать практичну користь використання Телемедичного обладнання.
Довідка:
Проект «Нова модель соціально медичних послуг для населення з використанням Телемедичних можливостей» реалізовує благодійна організація «Я НЕ ОДИН» за фінансової підтримки енергетичної компанії ДТЕК.