mg 4368
У Львові, Добротворі та Бурштині стартує проект «Нова модель соціально медичних послуг для населення з використанням Телемедичних можливостей»
Проект реалізовує благодійний фонд «Я не один» за фінансової підтримки енергетичної компанії ДТЕК. 
Вже у вересні лікарі – експерти у таких галузях як дитяча кардіологія, офтальмологія, хірургія, отоларингологія, травматологія, неврологія проводитимуть обстеження дітей, у Львові, Бурштині та Добротворі.
«В першу чергу ми будемо допомагати соціально незахищеним дітям, сиротам. Адже саме в таких дітей – це, можливо, останній шанс на допомогу. У них просто немає грошей на складні операції.», - каже лікар-хірург, керівник проекту Андрій Дворакевич.
Після діагностик робоча група лікарів визначить, кому з дітей необхідна висококваліфікована медична допомога. Протягом осені цього року дітям робитимуть операції та надаватимуть лікування українські лікарі, а консультуватимуть їх – висококваліфіковані іноземні лікарі-практики.
Як повідомляють організатори, буде організовано Телемедичні практичні тренінги та on-line трансляції операцій.
«Для наших лікарів – це можливість підвищити свою кваліфікацію, завдяки обміну досвідом із своїми колегами з усього світу. Лікарі ознайомляться із кращими європейськими медичними практиками. Я сам навчався за кордоном і знаю, наскільки це важливо для українських лікарів. Вони тут, на місці, без фінансових затрат можуть підняти свій кваліфікаційний рівень», - додав Андрій Дворакевич.
Також дитячий лікар-хірург, Андрій Дворакевич зазначив, що іноземні фахівці за свої консультації не братимуть гонорари: «За кошти проекту їм профінансують, у разі потреби, доїзд та проживання».
Організатори зазначають, що важливим є також те, що люди довідаються про нові можливості отримання медичної допомоги, а лікарі побачать практичну користь використання Телемедичного обладнання.
 
Довідка:
Проект «Нова модель соціально медичних послуг для населення з використанням Телемедичних можливостей» реалізовує благодійний фонд «Я не один» за фінансової підтримки енергетичної компанії ДТЕК. Фонд «Я не один» працює для попередження та максимального вирішення проблем хворих дітей.