У Львові побував відомий дитячий лікар, дитячий уролог клініки Грей Ормонд Стріт, керівник резедентури Королівського університету м. Лондона д-р Абрахам Черіан.

 

Протягом 28-30 вересня в рамах співпраці між кафедрою дитячої хірургії ЛНМУ ім. Данила Галицького, КЗ ЛОДКЛ "ОХМАТДИТ" та шпиталем Грей Ормонд Стріт м. Лондон ( Великобританія) у дитячій лікарні "ОХМАТДИТ" м. Львова із науково-практичним візитом побував відомий дитячий лікар, дитячий уролог клініки Грей Ормонд Стріт, керівник резедентури Королівського університету м. Лондона д-р Абрахам Черіан. 

Це вже другий приїзд лікаря із Лондона до Львова. Під час перебування у нашому місті були проведені наукові зустрічі із медиками Львова: лікар із Лондона поділився із нашими колегами сучасними підходами до лікування гіпоспадій( вроджена аномалія розвитку статевого члена у хлопчиків), автором  останньої новітньої операції якої є д-р Черіан; розповів про останню європейську конференцію із дитячої хірургії та урології, яка була організована літом у Ірландіі; розповів про останні тренди едоскопічної хірургії та урології та ін. 

28 вересня доктор Черіан на базі  " ОХМАТДИТ"-у проконсультував понад 35 дітей із хірургічною та урологічною патологією, які приїхали із різних областей України, ба, навіть із Молдавії. 29-30 жовтня спільно із львівськими медиками проведено 6 непересічних оперативних втручань, одна із них проводилась повторно у пацієнта із складною вадою розвитку лівої нирки. Усі пацієнти одужують, самопочуття емоційне та фізичне задовільне. За проведенням операцій могли спостерігати молоді лікарі-інтерни, студенти-медики. 

На закінчення перебування у клініці проведено спільний консілярний огляд двох дітей із складними поєднаними аномаліями розвитку. Дані діти вже понад 2 роки потребують дороговартісного, комплексного лікування, яке до даного часу було можливе тільки за кордоном. На спільному обговоренні було заплановано проведення операцій цим дітям у Львові на початку 2017 року, при проведені яких візьмуть участь лікарі-хірурги із Лондона та України.

Після насичених днів роботи у клініці наш колега мав можливість в черговий раз помилуватись теплими вечорами у середмісті Львова. 

 

Приїзд, акомодацію та логістику перебування Абрахама Черіана у Львові було забезпечено за підтримки благодійного фонду " Я не один".