Img 5695
У комунальній лікарні Львова відкрили перше в Україні реабілітаційне відділення

Зазначимо, що режим роботи цього реабілітаційного відділення: з 8 год до пізнього вечора. Безкоштовне фізичне відновлення проходитимуть  пацієнти неврологічного, нейрохірургічного, травматологічних та іншого профілю. У відділенні передбачено: 2,5 ставки лікаря (невролог, лікар ЛФК, психотерапевт), 5 ставок фахівців фізичної реабілітації, 5 ставок медсестер, 8,5 ставок молодших медсестер, 1 ставка роздатчиці та 1 ставка сестри-господині.

Відділення передбачене на 24 пацієнти у стаціонарі. Також тут можуть лікуватись і амбулаторно. Вартість проекту – 7,5 млн грн, з них 3 млн грн міських грошей використали на капітальний ремонт приміщень відділення, 4,5 млн грн – спонсорські гроші.

«Тут представлені новітні тренажери для фізичної реабілітації такі як: мотомеди, які допомагають розвинути функцію нижніх кінцівок, верхніх кінцівок. Є тренажери для вдосконалення балансу, що допомагає хворому в кращому пересуванні та володінні своїм тілом. Допоміжні засоби типу підвісної терапії, яка допомагає пацієнту втримати рівновагу і бути в безпеці, щоб він не впав».

Відділення реабілітації – це палатна зона, маніпуляційна, три зали фізичної терапії, масажний кабінет, кабінети психолога та ерготерапія.

Пацієнти проходять реабілітацію у відділенні безкоштовно.