0ccf4f0
У Львові разом із львівськими дитячими лікарями буде проводити консультації та хірургічні операціі головний консультант-дитячий уролог університетських клінік Лондона, лікар дитячий хірург- уролог Абрахам Черіан(Лондон, Велика Британія).

З 29 лютого по 4 березня у Львові разом із львівськими дитячими лікарями буде проводити консультації та хірургічні операціі головний консультант-дитячий уролог університетських клінік Лондона, лікар дитячий хірург- уролог Абрахам Черіан(Лондон, Велика Британія). Заплановано понад 40 консультацій та 8 оперативних втручань у дітей із складними аномаліями розвитку сечо-статевоі системи. Операціі будуть проводитись із використанням відеоендоскопічної техніки, тобто малоінвазивним методом. Як зазначали ми раніше , це дозволяє зменшити фізичну та психологічну травму дитині під час лікування та обмежує час перебування пацієнта у лікарні. 

Схожі проекти ми проводимо вже більше 10 років. За даний час наші дитячі лікарні відвідало понад 20  талановитих лікарів із відомих клінік Украіни, Західної Європи та США. Деякі лікарі приіджають із певною періодичністю. За наведений період проконсультовано понад 450 пацієнтів, виконано близько 200 оперативних втручань, більшість яких проведено в Україні вперше. Спостерігати за працею наших колег із-за кордону завжди мають змогу наші львівські та з інших міст лікарі, які здобувають неоціненний досвід та знання, не виїжджаючи за межі країни. 

Слід зазначити, що навчання лікарів та лікування дітей у період перебування наших колег із-за кордону відбувається безкоштовно. Фінансове та організаційне забезбечення даних проектів відбувається за підтримки благодійного фонду " Я не один" та медичних фірм-спонсорів.

Резюмуючи, хочемо повідомити нашу основну мету: ми хочемо, щоб наші пацієнти із складними медичними проблемами отримували кфаліфіковану високоспеціалізовану допомогу у себе дома на Україні, не шукаючи дороговартісних клінік на заході.