Roxa
На Львівському тижні моди відбудеться традиційний благодійний показ Роксолани Богуцької

LVIV FASHION WEEK ОСІНЬ/ЗИМА 2015

 

25-29 березня у Львові пройде ХV-й Lviv Fashion Week, спрямований на підтримку українських дизайнерів, нових якісних ідей та проектів. Незважаючи на  непрості політичні та економічні умови і ведення військових дій на території України, організатори прийняли рішення проводити Тиждень моди - не залишаючись осторонь загальної ситуації та долучаючись до проекту благодійного фонду «Я не один», спрямованого на допомогу пораненим українським військовим.

Основна локація ХV-го Lviv Fashion Week - Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького, де проходитимуть покази основного розкладу 28-29 березня. Покази та презентації 25-27 березня відбуватимуться на різних майданчиках у центрі Львова: Astoria Hotel, George Hotel, Леополіс-холлі, показ Lesia Semi – на Арені Львів.

Покази основного розкладу

27 березня, Арена Львів; 28-28 березня, Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького

 

У програмі Lviv Fashion Week осінь/зима 2015 домінують покази українських дизайнерів – нові колекції продемонструють Roksolana Bogutska, Oksana Mukha, Marta Wachholz, Oksana Piekna, Kateryna Karol, Lesia Semi (Львів); Bazhani, Cher Nika by Cherkas (Київ); KEKA (Одеса); Lidiya Yanitska (Тернопіль); GraNat by Natalia Grechana (Миколаїв), Nikonova (Харків). Спеціальний гість - Серж Смолін з показом бренду IDoL (Київ). Серед міжнародних гостей – білоруський дизайнер Natasha TSU RAN. Благодійним стане показ Roksolana Bogutska, який проводиться спільно з фондом «Я не один»: всі кошти з продажу запрошень будуть спрямовані на закупівлю медичного обладнання для Військово-медичного клінічного центру Західного Регіону м. Львів.

 

Квитки на Lviv Fashion Week можна придбати онлайн на ticketclub.com.ua і в касах за адресою Галицька 1.