Fond
Благодійний показ Роксолани Богуцької «Я НЕ ОДИН»

Роксолана Богуцька та Фонд «Я НЕ ОДИН» запрошують Вас на благодійний показ. Ваш внесок допоможе врятувати життя. 
Всі зібрані кошти будуть перераховані благодійному Фонду «Я не один» і використані для проведення операцій соціально незахищеним дітям. Участь у благодійному показі може взяти кожен бажаючий, придбавши квиток.
 

Благодійний показ Роксолана Богуцька та Фонд «Я НЕ ОДИН» цьогоріч у Львові проводять вже втретє. Минулого року Фонд на зібрані кошти профінансував 35 операцій. Сім’ї, котрі не можуть дозволити лікування своєї дитини за кордоном, отримали якісне лікування в Україні від провідних лікарів практиків. Адже саме в таких дітей – це, можливо, останній шанс на допомогу.
Завдяки небайдужим людям, які долучилися до цього проекту, команді благодійного фонду «Я НЕ ОДИН» вдалось об’єднати медиків - професіоналів з різних медичних галузей, щоб безкоштовно робити хворим дітям складні операції в Україні. 
Реалізовуючи такі проекти, вдається отримувати подвійний результат - створювати умови для доступної та високотехнологічної медичної допомоги дітям в Україні та надавати можливість сім’ям, котрі не можуть дозволити лікування своєї дитини за кордоном, отримувати якісне лікування в Україні від провідних медичних спеціалістів.
Маленькі кроки дозволяють досягати великих результатів.

Запрошення на Lviv Fashion Week можна придбати в постійно діючому шоурумі Lviv Fashion Week СЕКТОР№3 (вул. Корнякта, 1)

Більш детальна інформація про показ:www.lvivfashionweek.com