2  4
МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ: На клінічній базі кафедри дитячої хірургії ЛНМУ імені Данила Галицького у Львівській обласній дитячій клінічній лікарні «ОХМАТДИТ» відбувся практичний семінар «Малоінвазивна хірургія дитячого віку»

 

Електронна адресаДрукуватиPDF

23 січня 2015 року на клінічній базі кафедри дитячої хірургії Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького у Львівській обласній дитячій клінічній лікарні «ОХМАТДИТ» за сприяння Благодійного фонду «Я не один» відбувся практичний семінар «Малоінвазивна хірургія дитячого віку».

Це вже третій поспіль семінар у рамках міжнародної співпраці кафедр дитячої хірургії Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького та Вроцлавського медичного університету імені П’ястів Шльонських  (Польща).

Запрошеним фахівцем на цьому майстер-класі, як і на попередніх, був завідувач кафедри дитячої хірургії Вроцлавського медичного університету імені П’ястів Шльонських, віце-президент Європейської Асоціації ендоскопічних дитячих хірургів, президент Польського Товариства дитячих хірургів, професор Даріуш Патковскі.

У роботі семінару взяли участь понад 60 дитячих хірургів та урологів з усієї України. Найбільше зацікавлення викликала можливість інтерактивної участі в оперативних втручаннях, які транслювались у режимі онлайн. Також професор Даріуш Патковскі прочитав практично-орієнтовану лекцію щодо технік накладання інтракорпоральних швів при торако- і лапароскопічних операціях. Під час проведення семінару усі бажаючі могли відпрацювати накладання інтракорпоральних швів на сучасних відеосимуляторах, які були надані Генеральним партнером-спонсором – фірмою Johnson&Johnson Ukraine, а також поспілкуватись із запрошеним всесвітньо відомим хірургом, обговорити проблемні питання дитячої хірургії та малоінвазивної хірургії.

У рамках майстер-класу була надана консультативна допомога дітям із хірургічними захворюваннями різних органів та систем.